
Održan 15. Maestro, hvala za sve, neka glazba dalje teče
U petak, 24. listopada 2014. godine, u Velikoj vijećnici grada Belišća u organizaciji Amaterskog kazališta i Centra za kulturu Sigmund Romberg održan je tradicionalni program sjećanja na prvog glazbenog voditelja



