“Botaničari” predstava za djecu povodom Dana grada Belišća

U sklopu proslave Dana grada Belišća, 29. travnja u 10 sati, u Centru za kulturu Sigmund Romberg, održat će se interaktivno edukativna predstava za djecu “Botaničari” koju će izvesti Teatar to go.

Ova predstava zabavna je i puna iznenađenja, a djecu će pretvoriti u prave male istraživače prirode.

Ulaz na predstavu je slobodan uz obavezno preuzimanje ulaznica do 27. travnja.

Dođite i budite i vi mali eko junaci!

Ostavite komentar

Skip to content